05
Maj
Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest naszym wiekiem chronologicznym. Jest to nasz wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata, starzenie się komórek, nasz styl życia oraz środowisko, w którym żyjemy. Ponadto starzenie się jest procesem stopniowym, dlatego nasza skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów. Zabiegów które zmieniają się wraz z upływem czasu i powinny być dopasowane do poszczególnych etapów życia kobiety.  
05
Maj
DermaQuest stale poszerza swoją ofertę o nowości. Tym razem to DermaQuest Hibiscus Flower Mandelic Peel -  specjalistyczny program  terapeutyczny dedykowany skórom wrażliwym i naczyniowym. Peeling oparty jest na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem z kwiatów hibiskusa. Zabieg wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry, reguluje koloryt oraz łagodzi rumień. Efekt przeciwstarzeniowy został osiągnięty dzięki innowacyjnemu peptydowi Neodermyl ® . Jest to beziniekcyjny wypełniacz zmarszczek ,który mobilizuje syntezę kolagenu. Wskazania: skóra wrażliwa z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania niedoskonałości, przebarwienia, trądzik różowaty Efekt: świeży i promienny wygląd, silnie wygładzona powierzchnia naskórka, wyraźne rozświetlenie skóry Pielęgnacja domowa: B3 Youth Serum- odmładzające serum z witaminą B3 ,które niweluje dyskomfort związany ze skórą wrażliwą i przywraca jej witalność oraz niweluje stany zapalne
15
Kwiecień
Marka Forlle'd to produkty stymulujące skórę, w których zastosowano najbardziej zaawansowane technologie oraz rozwiązanie uhonorowane nagrodą Nobla. Stosowanie preparatów Forlle’d zapewnia skuteczne i nieinwazyjne działanie przeciwstarzeniowe, które zapobiega zarówno starzeniu chronologicznemu oraz fotostarzeniu skóry. Produkty Forlle’d zawierają składniki o niskiej masie cząsteczkowej i ich kombinacje, które są w stanie zregenerować i odmłodzić skórę na poziomie komórkowym bez stosowania iniekcji. Unikalny kompleks niskocząsteczkowych składników aktywnych pobudza regenerację komórek, odbudowuje strukturę skóry oraz posiada zdolności detoksykacyjne. Forlle'd wzmacnia odporność skóry i chroni ją przed drażniącymi alergenami i czynnikami zewnętrznymi. W ofercie dostępne są zabiegi Platinum oraz Lift.
10
Kwiecień
Jedna z najsilniejszych trucizn na świecie w walce przeciw zmarszczkom Diego dalla palma Youth Venom to antidotum na zmarszczki mimiczne, nawet te najgłębsze. Pomaga zrelaksować mikro-skurcze twarzy oraz zredukować liczę i objętość zmarszczek łącznie z tymi już utrwalonymi. Wygładza, odnawia ,nawilża i regeneruje skórę. Stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego tak, by zapewnić  znaczące wypełnienie zmarszczek. Wskazania: głębokie zmarszczki  i linie mimiczne Efekt:  zredukowana głębokość i objętość zmarszczek, zagęszczenie skóry, gładkość i blask. Pielęgnacja domowa: Serum Venom zawierające silny składnik aktywny jakim jest  μ-KONOTOKSYNA III, który wykazuje niewiarygodne  działanie wypełniające.
strzalka

zobacz archiwum

main_logo_stopka
ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce
main_twojstyl_stopka