ODMŁADZANIE

Mezoterapia nanoigłowa

Jaka mezoterapia daje najlepsze efekty

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Z wiekiem metabolizm zwalnia, a produkcja elementów strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny) spada. Ograniczona jest także zdolność skóry do regeneracji struktur kotwiczących, które zapewniają gładki i młody wygląd skóry. Skóra staje się bardziej podatna na trwałe odkształcenia w postaci zmarszczek i bruzd. Pierwsze zmiany uwidoczniają się w miejscach, w których skóra jest najcieńsza i narażona na stałe rozciąganie tkanki (okolice oczu i ust).

Rozwiązanie: Nanoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda wprowadzania substancji aktywnych do naskórka. W zależności od potrzeb wprowadzamy antyoksydanty, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy lub skoncentrowaną witaminę C. Do wykonania mezoterapii wykorzystywane są kartridże wyposażone w wyjątkowo cienkie tytanowe nanoigły. Metoda ta jest stosowana szczególnie na okolice oczu i ust, a także w przypadku skóry wrażliwej i naczyniowej.

Efekt: Mezoterapia nano-igłowa wpływa na poprawę fukncjonowania naskórka i granicy skórno-naskórkowej. Zabieg poprawia strukturę skóry spłycając zmarszczki dehydratacyjne, poprawia koloryt  i silnie wygładza naskórek, dając efekt rozświetlonej skóry.

czas zabiegu: 1h

cena: 350-450 zł

seria: 6 zabiegów
(raz na 2-4 tygodni)

jakie fekty po mezoterapii nanoigłowej

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

PEPTYDOWE SERUM Z CZYSTYM RETINOLEM
Kosmeceutyk zawierający najsilniejsze 4% stężenie czystego retinolu, który jest jedną z najskuteczniejszych substancji przeciwstarzeniowych we współczesnej kosmetologii. Badania naukowe potwierdziły jego silne działanie stymulujące fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Formuła wzbogacona o komórki macierzyste i ujędrniające peptydy biomimetyczne.

 

TERAPEUTYCZNY KREM BB Z CYNKIEM SPF30
Terapeutyczny krem z tlenkiem cynku, który dzięki swoim właściwościom kojącym i przyspieszającym regenerację, doskonale sprawdza się po zabiegach inwazyjnych. Dzięki zastosowaniu fitra SPF30 oraz witaminy C i E, chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz niweluje ryzyko powstania przebarwień posłonecznych. Jako krem BB naturalnie wyrównuje koloryt, dzięki czemu skóra wygląda na delikatnie muśniętą słońcem.

Peptydowe serum z czystym retinolem  30 ml  300 złcena:

Terapeutyczny krem BB z cynkiem SPF30  57 m  200 złcena:

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce