WIZAŻ

Makijaż okolicznościowy

dobra makijażystka mua kielcach
gdzie makijaż ślubny w kielcach

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Makijaż towarzyszy kobietom od tysiącleci. Jest symbolem piękna, statusu i kobiecego uroku. Jednocześnie makijaż jest odzwierciedleniem osobowości oraz charakteru danej kobiety i powinien być „szyty na miarę”. Aby to było możliwe, niezbędne jest poznanie temperamentu klientki oraz unikalnych cech jej urody, które będą podkreślane oraz tych, które będą tuszowane. Najważniejsze jest jednak takie dopasowanie wizerunku, by klientka czuła się w nim pewnie i swobodnie. Ze względu na okoliczność wykonujemy makijaż:

=> ŚLUBNY
Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w całym życiu, dlatego każda kobieta marzy, by wyglądać tego dnia olśniewająco. Należy pamiętać o tym, by przygotowania ślubne rozpocząć z większym wyprzedzeniem od zabiegów pielęgnacyjnych. Zadbana skóra twarzy i dekoltu, sprawi że makijaż będzie nieskazitelny, zrównoważony i trwały. Makijaż ślubny powinien cieszyć oko, ale również być dostosowany do obiektywów aparatów, kamer i lamp błyskowych. Gdy Panna Młoda zmienia się w synonim doskonałości, warto zadbać także o idealną prezencję Pana Młodego.

=> WIECZOROWY
Makijaż wieczorowy ze względu na fakt, iż jest prezentowany w słabym oświetleniu, powinien być o wiele bardziej wyrazisty. W zależności od charakteru wydarzenia, może mieć charakter bardziej klasyczny lub raczej ekstrawagancki.

=> NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ
Ten rodzaj makijażu wykonujemy przy okazji ślubnych, rodzinnych lub komercyjnych sesji zdjęciowych i nagraniowych. Makijaż fotograficzny ma za zadanie ukryć drobne defekty skóry oraz przygotować twarz do kontaktu z lampami błyskowymi i zmiennym oświetleniem.

czas zabiegu: 1h

cena: 110 – 170 zł

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce