KOSMETYCZKA KIELCE

 

Nasze kosmetyczki oferują obszerny wachlarz zabiegów kosmetycznych obejmujących pielęgnację twarzy, całego ciała, podologię, zabiegi na dłonie i stopy. Kadra naszego salonu składa się wyłącznie kosmetologów z wyższym wykształceniem, dzięki czemu na co dzień możemy świadczyć naszym Klientom w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi kosmetyczne. Zależy nam na uzyskiwaniu jak najlepszych efektów naszych zabiegów, dlatego też, poza zabiegami pielęgnacyjnymi, oferujemy zestawy kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji domowej, które w połączeniu z zabiegami w salonie dają wręcz doskonałe rezultaty. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych marek takich jak: Diego dalla Palma, Dermaquest, RVB Skinlab, Intraceuticals, Selvert Thermal, Gehwol. Odwiedź nas.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat nasi kosmetolodzy obecni są na rynku kieleckim. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży podparte jest specjalistycznym wykształceniem. Znamy świat kosmetologii od podszewki. Oddając się w nasze ręce masz więc pewność, że trafiasz do specjalisty, który pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie metodę, zapewniającą osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

SPA DOSKONAŁE

W 2015 roku nasz salon został laureatem prestiżowego konkursu SPA DOSKONAŁE organizowanego przez magazyn Twój Styl.  W trakcie dotychczasowej działalności czterokrotnie byliśmy laureatem prestiżowej nagrody Primus Inter Pares – „Najlepszy wśród równych”. Trzykrotnie zdobyliśmy również nagrodę Ekspert Urody Intraceuticals. W swoim dorobku mamy także tytuł Clinica Estetica 2018. Nasz salon jako jeden z 19. ośrodków w Polsce otrzymał wyróżnienie Clients Choice Awards.

PEŁNA OPIEKA PIELĘGNACYJNA

Naszym celem jest by każdy odwiedzający nas Klient, poza ofertą profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, mógł jeszcze lepiej zadbać o codzienną pielęgnację swojego ciała. Dlatego też swoją ofertę rozszerzyliśmy o obszerny asortyment kosmetyków, starannie wyselekcjonowanych przez naszych kosmetologów, w oparciu o ich doświadczenia z produktami różnych marek. Doradzamy jak dobrać produkt pod indywidualne potrzeby każdego Klienta.

TROSKA O TWOJE DOBRO

Wszystkie świadczone przez nas zabiegi pielęgnacji wykonywane są w oparciu o wysoko-efektywne technologie kosmetyczne, które gwarantuję pełne bezpieczeństwo podczas zabiegów. Każda nowa metoda pielęgnacji, którą wprowadzamy do naszej oferty, jest przez nas uprzednio dokładnie sprawdzona i przetestowana, zanim polecimy ją naszym Klientkom.

GABINET

 

Agata Bieńkowska

właściciel

kosmetolog z 30 letnim doświadczeniem

Założycielka Benessere Beauty & Spa

z kilkudziesięcioletnim stażem pracy.

Swoją karierę zawodową rozpoczynała

od małego salonu kosmetycznego.

Stałe poszukiwanie wiedzy i nowych technologii,

sprawiły że pod jej skrzydłami kształcili się

specjaliści kosmetologii,

którzy dziś prowadzą już własną działalność.

Obecnie jej marka znana jest nie tylko w Kielcach,

ale również w całej Polsce.

Każdego dnia wymaga od siebie

i od swojego zespołu minimum 100%.

SPA DOSKONAŁE

W 2015 roku nasz salon został laureatem prestiżowego konkursu SPA DOSKONAŁE – Twój Styl. W teście wzięło udział wiele ośrodków typu Day SPA w całej Polsce. Kryteria oceny obejmowały: standard salonu, zakres oferty, sposób obsługi klienta, czystość, przestrzeganie procedur zabiegowych oraz wiedza kosmetologiczna. Jesteśmy dumni z przyznanego tytułu, ponieważ nasz zespół pracuje na ten sukces każdego dnia.

Clients Choice AWARDS

Nasz salon jako jeden z 19. ośrodków w Polsce otrzymał wyróżnienie Clients Choice Awards. Badaniem zostało objęte ponad 350 salonów kosmetycznych.

Salon Kosmetyczny odznaczony nagrodą Gabinet Kosmetyczny roku 2020

GABINET ROKU 2020

Po raz kolejny nasz salon został odznaczony prestiżową nagrodą GABINET ROKU 2020 – w konkursie organizowanym przez Kosmoprof. Dziękujemy Wam wszystkim drodzy klienci za powierzone zaufanie i lojalność. Zawsze staraliśmy się i wciąż będziemy się starać, by wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwań i wprowadzać kuracje na miarę XXI wieku.

diego dalla palma - najlepsze gabinety w Polsce

Clinica Estetica 2019

W 2019 roku zostaliśmy docenieni w elitarnym gronie specjalistów diego dalla palma professional, którzy realizują wysokie standardy programu Clinica Estetica. Terapie diego dalla palma professional są obecnie jednymi z najbardziej innowacyjnych kuracji odmładzających na europejskim rynku.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce