KOSMETYCZKA KIELCE

 

Nasze kosmetyczki oferują obszerny wachlarz zabiegów kosmetycznych obejmujących pielęgnację twarzy, całego ciała, podologię, zabiegi na dłonie i stopy. Kadra naszego salonu składa się wyłącznie kosmetologów z wyższym wykształceniem, dzięki czemu na co dzień możemy świadczyć naszym Klientom w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi kosmetyczne. Zależy nam na uzyskiwaniu jak najlepszych efektów naszych zabiegów, dlatego też, poza zabiegami pielęgnacyjnymi, oferujemy zestawy kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji domowej, które w połączeniu z zabiegami w salonie dają wręcz doskonałe rezultaty. Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych marek takich jak: Diego dalla Palma, Dermaquest, RVB Skinlab, Intraceuticals, Selvert Thermal, Gehwol. Odwiedź nas.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat nasi kosmetolodzy obecni są na rynku kieleckim. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży podparte jest specjalistycznym wykształceniem. Znamy świat kosmetologii od podszewki. Oddając się w nasze ręce masz więc pewność, że trafiasz do specjalisty, który pomoże Ci dobrać najlepszą dla Ciebie metodę, zapewniającą osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

SPA DOSKONAŁE

W 2015 roku nasz salon został laureatem prestiżowego konkursu SPA DOSKONAŁE organizowanego przez magazyn Twój Styl.  W trakcie dotychczasowej działalności czterokrotnie byliśmy laureatem prestiżowej nagrody Primus Inter Pares – „Najlepszy wśród równych”. Trzykrotnie zdobyliśmy również nagrodę Ekspert Urody Intraceuticals. W swoim dorobku mamy także tytuł Clinica Estetica 2018. Nasz salon jako jeden z 19. ośrodków w Polsce otrzymał wyróżnienie Clients Choice Awards.

PEŁNA OPIEKA PIELĘGNACYJNA

Naszym celem jest by każdy odwiedzający nas Klient, poza ofertą profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, mógł jeszcze lepiej zadbać o codzienną pielęgnację swojego ciała. Dlatego też swoją ofertę rozszerzyliśmy o obszerny asortyment kosmetyków, starannie wyselekcjonowanych przez naszych kosmetologów, w oparciu o ich doświadczenia z produktami różnych marek. Doradzamy jak dobrać produkt pod indywidualne potrzeby każdego Klienta.

TROSKA O TWOJE DOBRO

Wszystkie świadczone przez nas zabiegi pielęgnacji wykonywane są w oparciu o wysoko-efektywne technologie kosmetyczne, które gwarantuję pełne bezpieczeństwo podczas zabiegów. Każda nowa metoda pielęgnacji, którą wprowadzamy do naszej oferty, jest przez nas uprzednio dokładnie sprawdzona i przetestowana, zanim polecimy ją naszym Klientkom.

GABINET

 

Agata Bieńkowska

właściciel

kosmetolog z 30 letnim doświadczeniem

Założycielka Benessere Beauty & Spa

z kilkudziesięcioletnim stażem pracy.

Swoją karierę zawodową rozpoczynała

od małego salonu kosmetycznego.

Stałe poszukiwanie wiedzy i nowych technologii,

sprawiły że pod jej skrzydłami kształcili się

specjaliści kosmetologii,

którzy dziś prowadzą już własną działalność.

Obecnie jej marka znana jest nie tylko w Kielcach,

ale również w całej Polsce.

Każdego dnia wymaga od siebie

i od swojego zespołu minimum 100%.

SPA DOSKONAŁE

W 2015 roku nasz salon został laureatem prestiżowego konkursu SPA DOSKONAŁE – Twój Styl. W teście wzięło udział wiele ośrodków typu Day SPA w całej Polsce. Kryteria oceny obejmowały: standard salonu, zakres oferty, sposób obsługi klienta, czystość, przestrzeganie procedur zabiegowych oraz wiedza kosmetologiczna. Jesteśmy dumni z przyznanego tytułu, ponieważ nasz zespół pracuje na ten sukces każdego dnia.

Clients Choice AWARD

Nasz salon jako jeden z 19. ośrodków w Polsce otrzymał wyróżnienie Clients Choice Awards. Badaniem zostało objęte ponad 350 salonów kosmetycznych.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce