ODMŁODZENIE KOMÓREK

SELVERT  Cell Vitale

najskuteczniejsze zabiegi odmładzające

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Komórki macierzyste – ze względu na swoje zdolności do podziału i przekształcania się w dowolne komórki organizmu – odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu młodego wyglądu skóry. Mijający czas i agresje środowiskowe powodują spowolnienie aktywności komórek macierzystych, co przyczynia się do utraty jędrności i gęstości skóry. Z tego względu komórki macierzyste wymagają silnej ochrony przed wolnymi rodnikami.

Rozwiązanie: Cell Vitale służy wzmocnieniu walki z utlenianiem, spowalnianiu starzenia się skóry oraz odzyskiwaniu ukrytej wewnętrznej witalności i młodości. Sercem zabiegu są komórki macierzyste pozyskane ze szwajcarskiej odmiany jabłek Uttwiler Spätlauber. Badania dowiodły ich zdolność do ochrony komórek macierzystych skóry, przedłużanie ich żywotności oraz efekt anty-starzeniowy.

Efekt: Dzięki doskonałemu połączeniu roślinnych komórek macierzystych z wysoce skuteczną mieszanką aktywnych składników anty-starzeniowych, Cell Vitale jest doskonałym sprzymierzeńcem skóry twarzy w odzyskiwaniu jej utraconego piękna. Regeneruje, ujędrnia i re-modeluje, doskonaląc owal twarzy.

czas: 1h 15 min

cena zabiegu: 660 zł

seria: 5 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

zabiegi Anti Age przeciwstarzeniowe

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM ODWRACAJĄCY PROCES STARZENIA
Krem przeznaczony dla dojrzałej cery. Pomaga na nowo zdefiniować i wyrzeźbić kontury twarzy oraz przywrócić jej naturalną promienność i pełnię.

 

SERUM ODWRACAJĄCE PROCES STARZENIA
Przeznaczone odwracania oznak starzenia się komórek skóry dojrzałej. Dzięki dużej zawartości roślinnych komórek macierzystych stanowi doskonałą kurację przedwczesnego starzenia się skóry.

Krem odwracający proces starzenia   50 ml  446 złcena:

Serum odwracające proces  15 ml  463 złcena:

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce