ODMŁODZENIE KOMÓREK

SELVERT  Cell Vitale

najskuteczniejsze zabiegi odmładzające

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Komórki macierzyste – ze względu na swoje zdolności do podziału i przekształcania się w dowolne komórki organizmu – odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu młodego wyglądu skóry. Mijający czas i agresje środowiskowe powodują spowolnienie aktywności komórek macierzystych, co przyczynia się do utraty jędrności i gęstości skóry. Z tego względu komórki macierzyste wymagają silnej ochrony przed wolnymi rodnikami.

Rozwiązanie: Cell Vitale służy wzmocnieniu walki z utlenianiem, spowalnianiu starzenia się skóry oraz odzyskiwaniu ukrytej wewnętrznej witalności i młodości. Sercem zabiegu są komórki macierzyste pozyskane ze szwajcarskiej odmiany jabłek Uttwiler Spätlauber. Badania dowiodły ich zdolność do ochrony komórek macierzystych skóry, przedłużanie ich żywotności oraz efekt anty-starzeniowy.

Efekt: Dzięki doskonałemu połączeniu roślinnych komórek macierzystych z wysoce skuteczną mieszanką aktywnych składników anty-starzeniowych, Cell Vitale jest doskonałym sprzymierzeńcem skóry twarzy w odzyskiwaniu jej utraconego piękna. Regeneruje, ujędrnia i re-modeluje, doskonaląc owal twarzy.

czas: 1h 15 min

seria: 5 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

zabiegi Anti Age przeciwstarzeniowe

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM ODWRACAJĄCY PROCES STARZENIA
Krem przeznaczony dla dojrzałej cery. Pomaga na nowo zdefiniować i wyrzeźbić kontury twarzy oraz przywrócić jej naturalną promienność i pełnię.

 

SERUM ODWRACAJĄCE PROCES STARZENIA
Przeznaczone odwracania oznak starzenia się komórek skóry dojrzałej. Dzięki dużej zawartości roślinnych komórek macierzystych stanowi doskonałą kurację przedwczesnego starzenia się skóry.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce