KWASOWY BOTOX

Peptydowy peeling Biomimetyczny

Dermaquest kosmetyki Kielce

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Powstawanie linii mimicznych powodowane jest ciągłymi skurczami mięśni i rozciąganiem tkanki skórnej. Z upływem lat maleje produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, odpowiadających za elastyczność, nawodnienie i wypełnienie skóry. W wyniku procesu starzenia, struktury kotwiczące i wspomagające skórę ulegają osłabieniu – tworzą się bruzdy. Szczególnie ten proces jest widoczny w obszarach mimicznych twarzy i w okolicach oczu, gdzie skóra jest najcieńsza.

Rozwiązanie: Innowacyjne połączenie alfa-hydroksykwasów AHA z peptydami biomimetycznymi, sprawia że zabieg nazywany jest „Alternatywą dla botoxu”. Bogata formuła linii, zawiera m.in. Kwas mlekowy i glikolowy  (efekt wygładzający i stymulujący), Resweratrol  (najsilniejszy wymiatacz wolnych rodników), Argirelinę  (skróconą i nietoksyczną formę botoksu) oraz Matrixyl™ (peptydy stymulujące fibroblasty). Połączenie tych substancji aktywnych zapewnia kurację przeciwzmarszczkową o gwarantowanych rezultatach.

Efekt: Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

gabinet kosmetyczny Agaty Bieńkowskiej

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM „JAD MŁODOŚCI”
Krem o bogatej konsystencji, dosłownie „rozpływa się” na skórze. Zawiera wysokie stężenie μ-KONOTOKSYNY III, dzięki czemu wygładza nawet najgłębsze zmarszczki i linie mimiczne.


SERUM „JAD MŁODOŚCI”

Koncentrat wygładzający bogaty w μ-KONOTOKSYNĘ III. Rozluźnia mikro-skurcze skóry i redukować objętość skonsolidowanych zmarszczek.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce