PIELĘGNACJA DŁONI

Manicure hybrydowy

zel hybryda shellac

MANICURE HYBRYDOWY KIELCE

 

Piękne i zadbane paznokcie to pragnienie każdej kobiety. Jednak tradycyjny manicure wymaga częstego powtarzania, ponieważ łatwo ulega zniszczeniom podczas codziennych czynności. Z tego powodu dla kobiet, które chcą cieszyć się pięknym kolorem paznokci dłużej, polecany jest manicure hybrydowy. Łączy on naturalny wygląd tradycyjnego manicure z trwałością żelowej metody przedłużania paznokci. Efektem końcowym zabiegu można cieszyć się do 2 lub 3 tygodni. Żel hybrydowy nie odpryskuje, jest odporny na urazy, ma piękny kolor, wysoki połysk, nie zostawia smug.

Jak wygląda zabieg
Naniesienie preparatów i lakieru o profesjonalnej formule poprzedzone jest zabiegiem usunięcia skórek oraz nadania paznokciom pożądanego kształtu. Dopiero odpowiednio przygotowana płytka paznokcia może zostać pokryta lakierem hybrydowym utwardzanym przy zastosowaniu specjalnej lampy UV. Manicure hybrydowy zakończony jest wmasowaniem oliwki w skórki i wtarciem kremu pielęgnacyjnego w dłonie.

Efekt zabiegu
Paznokcie uzyskują piękny połysk, lakier nie odpryskuje, jest odporny na urazy. Lakier hybrydowy nakładany jest na naturalną płytkę paznokcia, dzięki czemu wygląda świeżo i elegancko. Efekt idealnych paznokci utrzymuje się do 2-3 tygodni – tak dużą trwałość uzyskuje się poprzez stosowanie specjalnych lakierów, utwardzanych pod wpływem światła UV. Idealne rozwiązanie do stosowania ciągłego lub przed planowanymi wydarzeniami (wyjazd, impreza, wesele), kiedy ważna jest trwałość koloru.

Bezpieczeństwo zabiegu
Stosowana przez nas metoda jest w pełni bezpieczna, a procedury wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Profesjonalnie prowadzony zabieg oraz odpowiednio dobrana pielęgnacja pomagają wspierać zdrowie i piękno paznokcia. Lakier hybrydowy można ściągnąć w dowolnym momencie bez niszczenia płytki paznokcia, aby nałożyć kolejny kolor.

czas: 0,5h

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce