PODOLOGIA

Pedicure leczniczy

stopa cukrzycowa jak leczyc

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Nasz Salon jest certyfikowaną placówką Gehwol i należy do Powszechnego Programu Profilaktycznego Zdrowe Nogi. Specjalizujemy się w profesjonalnej pielęgnacji stóp, przywiązując szczególną uwagę do takich problemów jak: wrastające paznokcie, nadmiernie zrogowaciały naskórek, odciski, nagniotki, modzele, pękające pięty, stopa cukrzycowa. Z naszych usług korzystają również kobiety ciężarne oraz dzieci.

 

Problem: Pękająca skóra pięt, silne zrogowacenia , dyskomfort w chodzeniu, modzele, nagniotki, odciski.

Rozwiązanie: Kompleksowa i specjalistyczna usługa pedicure poszerzona o usunięcie odcisków, modzeli oraz stwardniałej skóry. Pod tym pojęciem kryje się również rekonstrukcja uszkodzonych paznokci, a także pomoc w leczeniu grzybicy. W tym ostatnim przypadku leczenie odbywa się we współpracy z lekarzem i jest kilkuetapowe.

Efekt: Natychmiastowa ulga, brak dyskomfortu, zdrowsze stopy.

czas: 1,5 h

gabinet kosmetyki podologicznej

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

GEHWOL Fluid zmniejszający odciski
Zawiera składniki zmiękczające stwardniały naskórek. Niezastąpiony środek pomocny przy pracy z bolącymi modzelami i odciskami. Fluid zalecany jest przede wszystkim do stosowania w domu 1-2 razy dziennie.

GEHWOL Schrunden – maść do zrogowaciałej i szorstkiej skóry
Idealna do walki z szorstkimi, pękającymi piętami, przesuszonymi dłońmi, łokciami, kolanami. Przynosi natychmiastową ulgę skórze z pęknięciami i zaczerwienieniami. Przyspiesza również gojenie ran. Regularne stosowanie poprawia elastyczność i naturalną odporność skóry.

GEHWOL Lipidro – Krem silnie nawilżający do suchych i wrażliwych stóp
Zmiękcza naskórek i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu warstwy rogowej. Wyrównuje równowagę hydrolipidową skóry. Zawiera mocznik, który wiąże wodę w głębokich warstwach skóry i chroni przed wysuszaniem. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, grzybicy stóp i świądowi skóry.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce