SKÓRA WRAŻLIWA

Dermaquest Hibiscus Peel

Kwasy medyczne najlepsze

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Zabieg skierowany jest dla skór wrażliwych, silnie unaczynionych z widocznymi oznakami starzenia, przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami lub niedoskonałościami.

Rozwiązanie: Hibiscus Peel to specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem z kwiatów hibiskusa.

Kwas migdałowy jest jednym z łagodniejszych alfahydroksykwasów, przez co złuszcza naskórek bez podrażnienia i jest polecany do bardzo wrażliwej skóry. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, dzięki czemu niweluje niedoskonałości skóry.
Kwas azelainowy reguluje pigmentację, ale również łagodzi rumień i jest niezastąpiony przy skórze problematycznej o podłożu naczyniowym.
Ekstrakt z kwiatów hibiskusa jest odpowiedzialny za prawidłową odnowę skóry i jej pojędrnienie.

Efekty: Efektywność zabiegu polega na połączeniu eksfoliacji z silnym działaniem przeciwzapalnym oraz pojędrniającym. Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona, a drobne zmarszczki spłycone.


UWAGA !!!
Możliwe jest łuszczenie się skóry od 2-6 dni po zabiegu.

czas: 50 min

seria: 6 zabiegów
(raz na 2 tygodnie)

Dermaquest kosmetyki

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

DERMAQUEST – B3 YOUTH SERUM
Serum jest odmładzającym preparatem o silnych właściwościach przeciwzapalnych. Poprawia jędrność Twojej skóry i niweluje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, intensywnie nawilża oraz przyspiesza gojenie skóry. Formuła produktu jest wolna od sztucznych substancji barwiących i zapachowych.

KOJĄCY KREM NA KUPEROZĘ
Specjalnie sformułowany dla skór reaktywnych, dotkniętych zlokalizowanym zaczerwienieniem związanym ze słabym mikro-krążeniem powierzchniowym. Zwalcza zaczerwienienie dzięki bioflawonoidom i peptydom o silnym działaniu naczyniowo-ochronnym.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce