POPRAWA OWALU TWARZY

diego dalla palma  Lifting V

dobry zabieg na zmarszczki

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Z upływem czasu aktywność komórkowa skóry spowalnia się, system kotwiczenia różnorodnych warstw poluźnia się, a struktury wspomagające składające się z kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego stają się mniej zorganizowane i zwarte.

Rozwiązanie: Lifting V to linia komórkowej bio-rewitalizacji i ochrony struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry. Ujędrniający i anty-grawitacyjny zabieg kosmetyczny zapobiegający wpływowi czasu na rysy twarzy. W swojej recepturze zawiera takie składniki aktywne jak:

  • 51+3 HYALU COMPLEX™ – przywraca optymalny poziom elementów witalnych, niezbędnych dla komunikacji komórkowej oraz zwalcza niedoskonałości skóry na wielu poziomach.
  • PEPTYD COLLAGEN LIFT – skalibrowany kompleks nowych peptydów bio-mimetycznych, które stymulują syntezę kolagenów kotwiczących połączenia skóry właściwej i naskórka
  • 3D INSTANT LIFT SYSTEM – oczyszczony wyciąg z tapioki, który przywiera do powierzchni skóry, tworząc trójwymiarową mikro-sieć o działaniu napinającym

Efekt: W wyniku kuracji Lifting V następuje re-definiowanie owalu twarzy w kształcie litery V.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

jak odmłodzić skórę twarzy

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM MODELUJĄCY NA OKOLICE OCZU
Poprawia mikro-krążenie wokół oczu, redukując widoczność ciemnych kręgów i worków pod oczami. Jednocześnie chroni integralność naczynek i wygładza zmarszczki wokół oczu.

 

24H KREM LIFTINGUJĄCY
Aksamitny krem, który natychmiast wnika w skórę, w pełni uwalniając swoje intensywne potrójne działanie: liftingujące (kompleks tensorowy), ujędrniające (stymulacja produkcji kolagenu i elastyny) i przeciw-zmarszczkowe (właściwości przeciw-utleniające).

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce