ROZJAŚNIANIE

Terapia światłem IPL

laserowe usuwanie przebarwien

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Kiedy skóra ma tendencję do występowania przebarwień obszarowych, warto zastosować kurację rozjaśniającą na wybrane partie twarzy.

Rozwiązanie: Zabieg IPL polega na naświetlaniu skóry wiązką światła, które jest wybiórczo pochłaniane przez melaninę. W wyniku naświetlenia melanocyty (komórki barwnikowe) zostają podgrzane i zniszczone. Światło IPL nie narusza struktury skóry i nie powoduje długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek.

Efekt: Po zabiegu przebarwienia ciemnieją, po czym naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać oraz rozjaśniać przez kolejne dwa tygodnie. Warto pamiętać, że IPL działa objawowo tzn. nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, ale rozjaśnia przebarwienia które już powstały.

czas: do 1h

seria: 6 zabiegów
(co 2-3 tygodnie)

dobra kosmetyczka w kielcach

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

ANTYSTARZENIOWY KREM PRZECIW PLAMOM SPF50
Przeciwdziała powstawaniu plam starczych i zmarszczek z foto-starzenia. Jego zaawansowana ochrona UVB-UVA-IR zapewnia kompletną ochronę przed słońcem. Dzięki wyciągowi z Noni – reguluje produkcję melaniny.


SKIN BRITE SERUM

Kosmeceutyk rekomendowany jako profilaktyka powstawania przebarwień. Synergiczne połączenie 10 rozjaśniających ekstraktów roślinnych sprawia, że serum jest jednym z najskuteczniejszych kosmetyków do domowej terapii rozjaśniania przebarwień.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce