ODTRUWANIE KOMÓRKOWE

diego dalla palma CELL Detoxium

zabiegi odtruwające

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Toksyny są głównym wrogiem skóry, ponieważ nie zatrzymują się tylko na powierzchni, lecz wnikają głęboko w komórki. Szkodliwe substancje pochodzą zarówno z zewnątrz: zanieczyszczenie środowiska, metale ciężkie, wolne rodniki. Ale także gromadzą się w obrębie komórek podczas produkowania energii komórkowej. Kiedy skóra nie radzi sobie z ich wydalaniem, toksyny duszą komórki i blokują składniki aktywne – wprowadzane w trakcie czynności kosmetycznych.

Rozwiązanie: Zabieg DETOX jest wprowadzeniem do przeprowadzenia dalszych kuracji zabiegowych diego dalla palma. Zapewnia głębokie odtrucie komórek, dzięki kompleksowi CELL DETOXIUM, który stymuluje wydalanie substancji toksycznych i zmienionych komponentów komórkowych.

Efekt: Czysta, odtoksyczniona i zrównoważona skóra, przygotowana do regeneracji.

czas: 1h – 1,5 h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

diego dalla palma Cell Detoxium

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KONCENTRAT ODTRUWAJĄCY
Przywraca równowagę i przynosi nową energię skórze zmęczonej toksynami. Zawarty w nim kwas alfa-liponowy, jako silny przeciwutleniacz stymuluje witalność komórek i zapobiega utracie jędrności skóry.


SCRUB ODMŁADZAJĄCY

Specjalna formuła bazująca na mikro-perełkach złuszczających o różnych rozmiarach, które przyspieszają usuwanie martwych komórek. Eliminuje szary wygląd i nieczystości na twarzy.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce