KURACJA ODŻYWCZA

DERMAQUEST Stem Cell 3D

jak nawadniać skórę twarzy

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Kiedy skóra traci swą elastyczność i uwidoczniają się zmarszczki mimiczne, jedną z głównych przyczyn może być odwodnienie. Brak równowagi wodno-lipidowej prowadzi do suchości skóry, utraty kolorytu i ziemistości.

Rozwiązanie: Odżywcza kuracja Stem Cell 3D oparta jest na roślinnych komórkach macierzystych, które silnie stymulują fizjologiczne procesy naprawcze. Ponadto bogactwo naturalnych olei (jojoba, abisyński i arganowy) przywracają skórze równowagę wodno-lipidową i wzmacniają cement międzykomórkowy.

Efekt: Program Stem Cell zapewnia silne odżywienie dla skóry, pozbycie się oznak zmęczenia oraz korektę zmarszczek mimicznych, powstałych w wyniku odwodnienia.

czas: 1h

seria: 6 zabiegów
(co 10 dni)

Roślinne komórki macierzyste w kosmetykach

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM ANTI-AGE WYRÓWNUJĄCY KOLORYT
Połączenie kremu przeciwstarzeniowego i technologii barwionych filtrów mineralnych. Poprzez zastosowanie 3 rodzajów fitokomórek macierzystych wpływa na szybką regenerację naskórka i skóry właściwej. Natomiast barwiony filtr mineralny wyrównuje koloryt i działa fotoprotekcyjnie.

 

KREM LIFTINGUJĄCY WOKÓŁ OCZU
Neuropeptydy rozkurczają włókna kolagenowe, co prowadzi do znacznego wygładzenia zmarszczek i napięcia okolicy oczu. Widocznie niweluje oznaki zmęczenia w postaci zasinień i opuchnięć pod oczami.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce