TRUCIZNA NA ZMARSZCZKI

diego dalla palma  Youth Venom

Godne polecenia DAYSPA Kielce

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Powstawanie linii mimicznych powodowane jest ciągłymi skurczami mięśni i rozciąganiem tkanki skórnej. Z upływem lat maleje produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, odpowiadających za elastyczność, nawodnienie i wypełnienie skóry. W wyniku procesu starzenia, struktury kotwiczące i wspomagające skórę ulegają osłabieniu – tworzą się bruzdy.

Rozwiązanie: Główny składnik aktywny zabiegu: μ-KONOTOKSYNA III  to jedna z najsilniejszych trucizn na świecie, produkowana przez muszle ślimaków „stożków”. Dzięki zaawansowanym technologiom genomowym, odtworzono i wyeliminowano działania nieporządane jadu. μ-KONOTOKSYNA III blokuje sygnały chemiczne, wywołujące mikro-skurcze mimiczne. Ponadto obecność w recepturze Glikanów  stumuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Te trzy składniki to „konstruktorzy młodości” – odnawiają skórę i wypełniają zmarszczki.

Efekt: Kuracja zapewnia dwukierunkowe efekty: redukcję głębokich zmarszczek i linii mimicznych oraz zapobieganie ich powstawaniu. Zauważalne jest odczucie i efekt „mini-botoxu”.

czas zabiegu: 1h

seria: 4 zabiegi
(raz w tygodniu)

day spa kielce agata bieńkowska

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM „JAD MŁODOŚCI”
Krem o bogatej konsystencji, dosłownie „rozpływa się” na skórze. Zawiera wysokie stężenie μ-KONOTOKSYNY III, dzięki czemu wygładza nawet najgłębsze zmarszczki i linie mimiczne.

 

SERUM „JAD MŁODOŚCI”
Koncentrat wygładzający bogaty w μ-KONOTOKSYNĘ III. Rozluźnia mikro-skurcze skóry i redukować objętość skonsolidowanych zmarszczek.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce