PODOLOGIA

Klamry na wrastające paznokcie

klamry metalowe na wrastajace paznokcie

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Nasz Salon jest certyfikowaną placówką Gehwol i należy do Powszechnego Programu Profilaktycznego Zdrowe Nogi. Specjalizujemy się w profesjonalnej pielęgnacji stóp, przywiązując szczególną uwagę do takich problemów jak: wrastające paznokcie, nadmiernie zrogowaciały naskórek, odciski, nagniotki, modzele, pękające pięty, stopa cukrzycowa. Z naszych usług korzystają również kobiety ciężarne oraz dzieci.

 

Problem:  cierpienie spowodowane wrastaniem się paznokcia, zapalenie wału okołopaznokciowego

Rozwiązanie:  Zaletą klamer VHO Osthold Spange®Perfect  jest bezbolesna korekcja paznokcia, która nie ogranicza sprawności ruchowej.

Efekt:  Natychmiastowe ustanie bólu, znacznie lepsza sprawność ruchowa. W ciężkich przypadkach udaje się zapobiec operacji.

czas: 45 min

klamry metalowe podologia

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

Gehwol Płyn zmiękczający paznokcie i skórki
Preparat zapobiega wrastaniu paznokci i łagodzi ból spowodowany naciskiem wrastania paznokcia w skórę. Dzięki systematycznemu stosowaniu, wysuszone i skłonne do rogowacenia skórki stają się elastyczne już po kilku aplikacjach oraz dają się łatwo odsuwać.

Gehwol Fluid zmniejszający odciski
Zawiera składniki zmiękczające stwardniały naskórek. Niezastąpiony środek pomocny przy pracy z bolącymi modzelami i odciskami. Fluid zalecany jest przede wszystkim do stosowania w domu 1-2 razy dziennie.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce