SKÓRA WRAŻLIWA

diego dalla palma Sensitive

jakie kosmetyki dla skóry naczyniowej

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Skórę wrażliwą charakteryzuje delikatność, która czyni ją bardziej reaktywną na środki zewnętrzne, niż inne rodzaje skóry. Delikatność ta jest konsekwencją słabszej i cieńszej budowy skóry oraz nasilonym odczuwaniem dyskomfortu (swędzenie, mrowienie i ból). To podstawowe problemy, którymi powinny zająć się kosmetyki o działaniu kojącym i równoważącym. W pielęgnacji skóry wrażliwej, należy również pamiętać że szybciej zaczyna się ona starzeć i pokazywać oznaki wieku (zmarszczki, utrata napięcia i zwartości).

Rozwiązanie: Zabieg diego dalla palma zapewnia bio-rewitalizację komórkową oraz zwiększenie ochrony skóry delikatnej przed upływem czasu i przed atakami zewnętrznymi. Zastosowano w nim szereg kluczowych rozwiązań:
51+3 HYALU COMPLEX™ wzbogacony witaminami E i F oraz ceramidami, by wzmocnić barierę skóry przed środkami zewnętrznymi.
Neuro-peptydy anty-podrażnieniowe dla wzmocnienia układu obronnego oraz redukcji odczuwania bólu. W rezultacie następuje podwyższenie progu tolerancji i odporności skóry na ataki zewnętrzne.

Efekty: Jest to unikalny zabieg, który łączy charakterystykę kuracji anti-age i naczyniowej. Dzięki czemu nie trzeba rezygnować z pielęgnacji przeciwstarzeniowej, kosztem pielęgnacji skóry wrażliwej.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

diego dalla palma kosmetyki kielce

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

MICELARNA WODA ZMYWAJĄCA
Delikatnie i szybko zmywa makijaż, bez potrzeby spłukiwania. Nie pozostawia tłustych śladów i nie wysusza skóry. Bez alkoholu i konserwantów.


KREM OCHRONNY PRZECIW ZMARSZCZKOM

Zawiera ProSense – neuro-peptyd dla ochrony skóry przed podrażnieniem i zaczerwienieniem – oraz 51+3 HYALU COMPLEX™ – o działaniu antystarzeniowym. Krem tworzy na skórze delikatny film obronny przed środkami zewnętrznymi i promieniowaniem słonecznym SPF15.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce