PEPTYDOWY LIFTING

SELVERT Peptide Lift

Najlepszy kosmetolog w Kielcach

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia.  W efekcie skóra głównie traci swą jędrność, a szczególnie uwidacznia się to w liniach mimicznych. Pierwsze oznaki zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat. Jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony, opóźniając proces starzenia.

Rozwiązanie: Błony komórkowe w swojej strukturze posiadają różnego rodzaju receptory (zamki), które mogą być penetrowane jedynie przez określony rodzaj molekuł (klucze). Do takich molekuł-kluczy należą m.in. peptydy, które pozwalają wywołać procesy regeneracji i namnażania nowych komórek. Zastosowanie odpowiednich peptydów daje efekt mikro-ujędrniania i wzmocnienia spójności komórek.

Efekt: W efekcie zrealizowanego programu peptydowego uzyskujemy długotrwały efekt ujędrnienia i liftingu oraz zagęszczenia zmarszczek. Stosowanie kuracji peptydami wpływa znacząco na złagodzenie linii mimicznych.

czas: 1h 15 min

seria: 5 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

kosmetyki po wypełniaczach

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

ZAGĘSZCZAJĄCE SERUM LIFTINGUJĄCE
Serum na pierwsze symptomy wieku. Formuła bogata w peptydy, napina skórę twarzy i szyi oraz pomaga zdefiniować owal twarzy.


ZAGĘSZCZAJĄCY KREM LIFTINGUJĄCY

Bogaty krem z natychmiastowym efektem liftingu, dzięki zawartym peptydom biomimetycznym. Idealny dla skóry z brakiem napięcia, utratą objętości i widocznymi z liniami mimicznymi.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce