WIZAŻ

Makijaż ślubny

dobra makijażystka mua kielcach
gdzie makijaż ślubny w kielcach

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Makijaż towarzyszy kobietom od tysiącleci. Jest symbolem piękna, statusu i kobiecego uroku. Jednocześnie makijaż jest odzwierciedleniem osobowości oraz charakteru danej kobiety i powinien być „szyty na miarę”. Aby to było możliwe, niezbędne jest poznanie temperamentu klientki oraz unikalnych cech jej urody, które będą podkreślane oraz tych, które będą tuszowane. Najważniejsze jest jednak takie dopasowanie wizerunku, by klientka czuła się w nim pewnie i swobodnie. Ze względu na okoliczność wykonujemy makijaż:

Makijaż ślubny

Idealny makijaż ślubny podkreśla nie tylko urodę, ale również temperament i osobowość. Wzorowy makijaż ślubny tuszuje niedoskonałości, uwydatnia najbardziej cenne i unikalne cechy urody, a przy tym pasuje do całego wizerunku, sukni, dodatków czy stylistyki przyjęcia, z którymi musi współgrać. Dobrze dobrany makijaż sprawia, że czujemy się w nim po prostu swobodnie i pewnie. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, a przyjęcie weselne to uroczystość, która musi być dopięta na ostatni guzik. Każda kobieta marzy, by na swoim ślubie wyglądać zjawiskowo zarówno podczas ceremonii jak i późniejszego przyjęcia w gronie rodziny i znajomych. Makijaż przygotowany na tę okazję, musi więc nie tylko zachwycać, ale również charakteryzować się ponadprzeciętną trwałością, tak by zachował świeżość przez kilkanaście godzin. Gdy Panna Młoda zmienia się w synonim doskonałości, warto zadbać także o idealną prezencję Pana Młodego.

Makijaż próbny

Nasze wizażystki za każdym razem starają się zaproponować najlepszą propozycję makijażu dla każdej przyszłej Panny Młodej. Każda z nas ma jednak swoje oczekiwania, na spełnieniu których bardzo nam zależy. Chcemy przekonać się na własne oczy, jak wyglądać będziemy w danej stylizacji, czy będzie ona do nas pasować. Dlatego też, na kilka tygodni przed ślubem, gdy do sukni wprowadzać będziemy ostatnie poprawki, a wszystkie dodatki będą już ustalone, warto umówić się na próbny makijaż. Makijaż próbny to doskonały test, który pokaże czy planowany charakter makijażu faktycznie będzie pasować do naszej osoby, naszego wizerunku, czy nie będzie przerysowany, czy będziemy zwyczajnie się sobie podobać. Próbny makijaż to też najlepszy czas na ewentualną zmianę zdania, co do estetyki i formy, na którą finalnie się zdecydujemy. Na tym etapie niczym bowiem nie ryzykujemy, to też o wiele łatwiej jest nam podjąć większe ryzyko i spróbować czegoś nowego, a przy tym także rozwiać wszelkie obawy.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy ze względu na fakt, iż jest prezentowany w słabym oświetleniu, powinien być o wiele bardziej wyrazisty. W zależności od charakteru wydarzenia, może mieć charakter bardziej klasyczny lub raczej ekstrawagancki.

Makijaż na sesję zdjęciową

Ten rodzaj makijażu wykonujemy przy okazji ślubnych, rodzinnych lub komercyjnych sesji zdjęciowych i nagraniowych. Makijaż fotograficzny ma za zadanie ukryć drobne defekty skóry oraz przygotować twarz do kontaktu z lampami błyskowymi i zmiennym oświetleniem.

czas zabiegu: 1h

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce