MODELOWANIE SYLWETKI

AEROFAT Lipodermology

endermologia masaż podciśnieniowy

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: W dążeniu do idealnej sylwetki, kobiety często napotykają na trudności z utratą tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w problematycznych obszarach. Odpowiednia dieta i ćwiczenia nie zawsze przynoszą upragniony efekt redukcji centymetrów.

Rozwiązanie: AEROFAT® – to metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego, co wywołuje zmniejszenie obwodów ciała w miejscach, w których najtrudniej się ich pozbyć: brzucha, pośladków, ud i bioder. Zabieg działa na zasadzie endermologii i jest całkowicie bezpieczny, gdyż usuwając tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów.

Efekt: AEROFAT® zwiększa krążenie płynów w organizmie. Widocznie zwiększa się diureza (cząsteczki tłuszczu są usuwane w naturalny sposób wraz z moczem). AEROFAT nie działa tylko na zgromadzony tłuszcz, ale pobudza także działanie układu limfatycznego, co powoduje dodatkowo likwidację obrzęków. Razem z nadmiarem wody, usuwane są toksyny, co wpływa na zmniejszenie cellulitu. Skóra staje się gładka, młoda i ujędrniona.

czas: 50 min

seria: 12 zabiegów
(wykonywane co 2 dni)

Skuteczne wyszczuplanie metoda

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

30-DNIOWY PROGRAM ANTY-CELLULITOWY
Kuracja o działaniu szokowym, która działa przeciw „pomarańczowej skórce”. System dla uzyskiwania szybkich i widocznych rezultatów, składa się z dwóch produktów:

Pianka anty-cellulitowa – o działaniu szokowym dla intensywnego codziennego działania przeciw mikro i makro guzkom cellulitu;

Borowina drenująca w kremie – do cotygodniowego działania szokowego przeciw nadmiarowi płynów i toksyn.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce