GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE

GREEN PEEL dr Schrammek

najlepszy kosmetolog w kielcach

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Gdy zachodzi potrzeba głębokiego złuszczenia wierzchnich warstw naskórka, warto sięgnąć po metodę dr Schrammek. Unikalna mieszkanka ziołowa zapewnia silny efekt przy takich problemach jak: uszkodzenia posłoneczne, „starcza skóra”, skóra zanieczyszczona ze skłonnością do zmian łojotokowych, blizny potrądzikowe czy trądzik młodzieńczy. Szczególnie w dalszym etapie kuracji przeciwtrądzikowej (po ustaniu stanów ropnych i ognisk zapalnych) warto dokonać silnej regeneracji naskórka.

Rozwiązanie: Stosowana na całym świecie, biologiczna metoda łuszczenia naskórka, oparta na masażu specjalną mieszanką ziołową. Działanie Green Peel nie ogranicza się tylko do złuszczenia naskórka, ale także dostarcza głębszym warstwom skóry niezbędnych do regeneracji enzymów ziołowych, witamin, soli mineralnych i mikropierwiastków.

Efekt: W wyniku kuracji dr Schrammek dochodzi do intensywnej regeneracji wierzchnich warstw skóry, redukcji przebarwień, spłycenia zmian starzeniowych i potrądzikowych. Kuracji Green Peel ze względu na intensywność złuszczania i pozbawienie skóry ochrony przeciwsłonecznej nie wykonujemy w lecie.


UWAGA !!! Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, wyczuwalne jest pieczenie przypominające lekkie oparzenie słoneczne. Przez 3 dni, a nawet do 7 dni skóra łuszczy się widocznie.

czas: 50 min

złuszczanie skóry trądzikowej

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

SCHRAMMEK BLEMISH BALM
Protoplasta wszystkich BB kremów. Opracowany specjalnie dla skóry zanieczyszczonej, podrażnionej i tłustej. Zawarty w nim panthenol i bisabolol uspokajają zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dzięki trzem odcieniom można dobrać do odpowiedniego kolorytu skóry.


SCHRAMMEK HERBAL CARE LOTION

Zawarte w lotionie starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne oraz panthenol, które odświeżają i nawilżają oczyszczoną skórę. Lotion jest szczególnie zalecany bardzo wrażliwej skórze.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce