WITAMINOWE ROZŚWIETLENIE

SELVERT Pure Vitamin C

Rozjaśnianie witaminą C

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Naturalny proces starzenia się skóry jest przyspieszany różnymi uwarunkowaniami, przy czym wolne rodniki stanowią jedno z największych wyzwań. Ich obecność nasila utlenianie się i osłabianie komórek skóry oraz powstawanie typowych oznak starzenia się: zmarszczki, utrata napięcia, zwiotczenie. Molekuły te poszukują elektronu, który utraciły i „kradną go” z komórek kolagenu i elastyny. Przyspiesza to starzenie się, zmniejsza elastyczność, a w efekcie zwiększa liczbę zmarszczek i plam pigmentacyjnych.

Rozwiązanie: Natura posiada szereg molekuł do ochrony żywej tkanki przed uszkodzeniami, powodowanymi przez wolne rodniki. Jedną z substancji o bardzo skutecznym działaniu jest witamina C. Reguluje ona działanie melanocytów i pigmentację skórną. Ponadto jest biologicznym foto-protektorem przed promieniowaniem UV i przyczynia się do tworzenia nowego kolagenu.

Efekty: Zabieg Selvert z czystą witaminą C zapewnia najlepszą kurację przeciw wolnym rodnikom: stymuluje odnowę komórkową i produkcję kolagenu oraz poprawia stan skóry, która uległa foto-starzeniu.

czas zabiegu: 1h

seria: 5 zabiegów
(1-2 razy w tygodniu)

Kosmetyki usuwające przebarwienia

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM WITALIZUJĄCY
Zaawansowany krem przeciwstarzeniowy dla skór zniszczonych, pozbawionych życia i blasku. Zapewnia komórkom odnowę oraz ochronę przed wolnymi rodnikami.


KREM WITALIZUJĄCY NA OKOLICE OCZU

Odżywczy krem na delikatną skórę wokół oczu o działaniu rozjaśniającym i przeciwstarzeniowym. Usuwa oznaki zmęczenia i rozjaśnia cienie pod oczami.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce