ODNOWA SKÓRY

Oczyszczanie manualne

trądzik różowaty kosmetyczka gabinet

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: W wyniku zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, tworzą się zaskórniki, a skóra nie może prawidłowo oddychać. Wówczas staje się niedotleniona, nabiera szarego kolorytu, a zabiegi kosmetyczne nie przynoszą spodziewanego rezultatu. Zabieg oczyszczania wykonuje się zarówno na skórze młodzieńczej, której częstym problemem jest łojotok i trądzik, ale także na dojrzałej cerze. W tym drugim przypadku, cykl odnowy naskórka wydłuża się wraz z wiekiem, powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry.

Rozwiązanie: Zabieg polega na ręcznym usunięciu zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry. Następnie stosowana jest dezynfekcja i aplikowane są preparaty ochronne lub przeciwzapalne. Dzięki odblokowanym porom, składniki aktywne zawarte w specjalistycznych preparatach, mogą dotrzeć do głębszych warstw skóry i rozpocząć kurację oczyszczającą.

Efekt: W wyniku zabiegu usunięte zostają martwe komórki naskórka, zaskórniki i wypryski. Skóra jest głęboko oczyszczona skóra, a ujścia gruczołów łojowych odblokowane.

czas: 1h – 1,5h

seria: indywidualnie
według potrzeb

jakie preparaty kosmetyki na pryszcze

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM-ŻEL REGENERUJĄCY Z EKSTRAKTEM Z WYDZIELINY ŚLIMAKA
Lekki na skórze produkt, który przyspiesza regenerację i gojenie się skóry. Skuteczny w leczeniu trądziku, koi podrażnienia.

MASKA OCZYSZCZAJĄCA LEROSETT

Preparat skutecznie oczyszcza pory i skórę z martwych komórek oraz działa antybakteryjnie.  Ma działanie normalizujące pracę gruczołów łojowych. Zapobiega to ponownemu zanieczyszczeniu się skóry. Tylko, gdy pory są oczyszczone, skóra zaczyna oddychać i odzyskuje równowagę.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce