ODNOWA – ZŁUSZCZANIE

Mikrodermabrazja

kosmetyczka kielce

MIKRODERMABRAZJA KIELCE

 

Problem: Co jakiś czas skóra potrzebuje odświeżenia i usunięcia wierzchnich warstw naskórka, aby w ich miejsce mogły wejść młode komórki skóry. Stare komórki, często tworzące nierówności, przebarwienia czy zmiany potrądzikowe, blokują prawidłowy proces regeneracji skóry.

Rozwiązanie: Mikrodermabrazja to metoda mechanicznego złuszczania skóry, polegająca na kontrolowanym ścieraniu naskórka, warstwa po warstwie, aż do pożądanego poziomu. Zabieg odbywa się za pomocą głowicy ciśnieniowej, kierującej strumień mikrokryształków (diamentu lub glinu) na powierzchnię skóry. Zabiegowy efekt burzy piaskowej powoduje ścieranie martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń. Odpowiedzią skóry na zabieg jest pobudzenie kolagenu i elastyny do produkcji nowych, młodych komórek.

Efekt: Niezaprzeczalną zaletą tej metody jest stymulacja głębszych warstw skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Efektem złuszczania jest wyraźne wygładzenie, spłycenie zmarszczek, a także poprawa elastyczności. Odsłonięcie młodych komórek naskórka wpływa także na poprawę kolorytu i redukcję przebarwień. Dodatkowo brak okresu rekonwalescencji sprawia, że po zabiegu można od razu wrócić do życia codziennego.

czas zabiegu: 1h

seria: indywidualnie
według potrzeb

złuszczanie skóry mikrodermabrazją

PIELĘGNACJA DOMOWA


ŻEL-KREM REGENERUJĄCY Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Żel-krem bogaty w wyciąg z białka ślimaka. Czyni to produkt silnym środkiem do regeneracji skóry, natleniania oraz pobudzania procesu odnowy komórkowej.

KREM REGENERUJĄCY Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA SPF25

Silnie odnawiający krem, odpowiedni do nawilżania i ochrony normalnej, suchej i dojrzałej skóry. W swojej recepturze zawiera filtr SPF25.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce