ODMŁADZANIE

INFUZJA TLENOWA

odmładzanie tlenem

INFUZJA TLENOWA KIELCE

 

Skóra pozbawiona tlenu szybciej się starzeje i traci jędrność. Przy niedoborze tlenu procesy regeneracyjne komórek zachodzą znacznie wolniej. W efekcie skóra traci swoją elastyczność, pojawiają się przebarwienia, uwydatniają zmarszczki. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dotlenienie głębokich warstw skóry twarzy.

Czym jest infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa to zabieg wykorzystujący tlen pod wysokim ciśnieniem, za pomocą którego dostarczane są w głąb skóry składniki regeneracyjne, pomagające odzyskać skórze jędrność i gładkość. Zabieg transportuje substancje stymulujące do głębokich warstw skóry, dzięki czemu proces odmładzania jest niemal natychmiastowy i długotrwały. Proces odmładzania zachodzi wówczas na wielu poziomach, nie tylko na powierzchni skóry.

Dla kogo?

Infuzja tlenowa jest zabiegiem nieinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Uczucie, które jej towarzyszy można porównać do chłodnego podmuchu na skórze, co dodatkowo odpręża i relaksuje. Zabiegi stosowane mogą być zarówno dla młodej jak i dojrzałej skóry. W przypadku pierwszej z nich zabieg zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, które może być wynikiem zarówno czynników wewnętrznych (genetycznych, zaburzeń hormonalnych, niedoborów), jak i zewnętrznych – (promieniowania słonecznego, zanieczyszczenia powietrza, czynników atmosferycznych). Częstym problemem dojrzałej skóry są zmarszczki, zmniejszone napięcie lub utrata koloru (szarzenie). W tych aspektach infuzja tlenowa jest jedną z najlepszych kuracji.

Zabieg infuzji tlenowej poprawia kondycję skóry, pomaga wygładzić okolice oczu, wypełnia kontury twarzy i redukuje drobne zmarszczki. Poprawia także ukrwienie skóry i ujednolica koloryt.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce