WYSZCZUPLANIE

diego dalla palma AntyCellulit

zabiegi antycellulitowe kielce

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Cellulit to wspólny wróg wszystkich kobiet, dążących do wymarzonej sylwetki. Cellulit pochodzi z przetrzymywania wody i powiększenia komórek tłuszczowych (adipocytów). Adipocyty są w rzeczywistości utrzymywane przez sieć składającą się z włókien kolagenu i elastyny. Pojawienie się „pomarańczowej skórki” spowodowane jest przez powiększanie komórek tłuszczowych oraz twardnienie struktur włóknistych, które „ciągną” skórę do wewnątrz, deformując jej powierzchnię.

Rozwiązanie: Zgrabne ciało zależy od ilościowego zrównoważenia adipocytów (komórek gromadzących tłuszcz, których wzrost powiązany jest ze zwiększoną otyłością) oraz fibroblastów (komórek produkujących kolagen, elastynę i kwas hialuronowy, których utrzymywanie związane jest z poprawą napięcia i elastyczności skóry). Zabieg antycellulitowy diego dalla palma wzmocniony został heksapeptydem-39, który stymuluje mikro-krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych.
Kurację warto połączyć z masażem podciśnieniowym.

Efekt: Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładka, zwarta i elastyczna. Przetrzymywanie wody i opuchlizna zostają znacznie zredukowane.

czas: 50-90 min

seria: 8 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

kosmetyki antycellulitowe

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM ANTY-CELLULITOWY DRENUJĄCY
Reaktywuje mikro-krążenie i ułatwia usuwanie toksyn, a w rezultacie skutecznie zwalcza problemy związane z cellulitem oraz opuchnięciami. Zawiera kompleks HD BODYFIT™ – połączenie glaucyny i glikanu, które przywraca komunikację między komórkami i zwalcza przetrzymywanie wody.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce