RELAKS

SPA Kielce

dobra masażystka kielce

SPA KIELCE

 

Benessere Day Spa to doskonałe miejsce na odpoczynek pod okiem doświadczonych kosmetologów i masażystów. Oferujemy profesjonalne zabiegi kosmetyczne, pielęgnację twarzy, dłoni i stóp, relaksujące i odprężające masaże. Nasze SPA to świat urody w połączeniu z odprężeniem, wyciszeniem i relaksem, wszystko po to by zapewnić Twojej skórze witalność, pobudzić zmysły, a zarazem ukoić ciało i zrelaksować umysł.

Kuracje

W zależności od Twoich oczekiwań możemy przeprowadzić kurację oczyszczającą, drenująca, rozluźniającą i relaksująca.

Kuracja oczyszczająca usuwa z Twojego organizmu toksyny skumulowane w Tobie na skutek złej diety, palenia tytoniu, a także te, które wdychasz każdego dnia wraz z ulicznym powietrzem. Pomagamy Twojemu ciału uwolnić je na zewnątrz. Sprawimy, że znów poczujesz się lekko.

Kuracja drenująca, to zabiegi likwidujące uczucie ciężkości i zmęczenia. Stres, wysiłek fizyczny i codzienny pośpiech zwykle niekorzystnie wpływają na nasze krążenie, co negatywnie przekłada się na nasze ogólne samopoczucie. Podczas kuracji pomagamy pobudzić i wyrównać krążenie w całym ciele, a przez to przywrócić Ci również dobry nastój.

Kuracja rozluźniająca skupia się na plecach, bowiem to na nich odbija się najbardziej stres, zmęczenie i siedzący tryb pracy. Proponowane przez nas zabiegi łagodzą napięcie mięśni pleców, działając rozluźniająco dla ciała i wyciszająco dla umysłu.

Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej wypoczynek. Zabiegi oferowane w naszym Day SPA pozwolą oderwać się od codziennych obowiązków, wyciszyć myśli i stres. By wybrać się do SPA, nie musisz już planować kilkudniowego wyjazdu. Day SPA to doskonały pomysł na prezent. Obdaruj bliską osobą doświadczeniem, jak należy odpoczywać na bieżąco.

 

Masaże wykonywane są wyłącznie przez dyplomowaną masażystkę.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce