PIELĘGNACJA DŁONI

Manicure Japoński

Dobra manicurzystka

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

Problem: Szczególnie polecany osobom, które borykają się z kruchymi i łamliwymi paznokciami. Pomaga przy rozdwajających się końcówkach lub nierównych płytkach, ponieważ stosowana podczas zabiegu pasta wzbogaca płytki w potrzebne im składniki mineralne.

Rozwiązanie: Japoński manicure pozwala odżywić i nabłyszczyć naturalną płytkę. Doskonale regeneruje paznokcie. Jego siła tkwi w stosowaniu naturalnych preparatów bogatych w witaminy i minerały. Podczas zabiegu w paznokcie wciera się specjalną pastę oraz puder. Preparaty te dostarczają płytkom witaminę E, A i H, prowitaminy z grupy B5 oraz keratynę. Zawierają one także krzemionkę z Morza Japońskiego oraz odżywczy pyłek pszczeli z cystyną, czyli aminokwasem niwelującym łamliwość paznokci. Warto wiedzieć, że preparaty do P.Shine powstają wyłącznie z naturalnych składników i właśnie, dzięki temu tak dobrze regenerują zniszczone paznokcie.

Efekt: Paznokcie stają się mocniejsze, mniej łamliwe, nie rozwarstwiają się, a z ich powierzchni znikają przebarwienia. Zaletą tej metody jest także bardzo naturalny efekt. Dłonie z takim manicure są piękne i zadbane.

czas: 1 h

kosmetyki gehwol Kielce

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

GEHWOL Olejek pielęgnacyjny do paznokci i skórek
Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające zapaleniom wału paznokciowego. Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych. Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask.

HEROME odżywka
Kurację preparatem przeprowadza się by wzmocnić słabe, szybko pękające i rozdwajające się paznokcie. Pełna kuracja powinna trwać 2 tygodnie i warto ją wykonać dwukrotnie w ciągu roku. Producent zaleca nakładanie lakieru na noc, tak aby mógł działać bez zakłóceń.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce