ODMŁADZANIE

Mezoterapia nanoigłowa

Jaka mezoterapia daje najlepsze efekty

MEZOTERAPIA KIELCE

 

Problem: Z wiekiem metabolizm zwalnia, a produkcja elementów strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny) spada. Ograniczona jest także zdolność skóry do regeneracji struktur kotwiczących, które zapewniają gładki i młody wygląd skóry. Skóra staje się bardziej podatna na trwałe odkształcenia w postaci zmarszczek i bruzd. Pierwsze zmiany uwidoczniają się w miejscach, w których skóra jest najcieńsza i narażona na stałe rozciąganie tkanki (okolice oczu i ust).

Rozwiązanie: Nanoterapia igłowa to nieinwazyjna metoda wprowadzania substancji aktywnych do naskórka. W zależności od potrzeb wprowadzamy antyoksydanty, peptydy biomimetyczne, kwas hialuronowy lub skoncentrowaną witaminę C. Do wykonania mezoterapii wykorzystywane są kartridże wyposażone w wyjątkowo cienkie tytanowe nanoigły. Metoda ta jest stosowana szczególnie na okolice oczu i ust, a także w przypadku skóry wrażliwej i naczyniowej.

Efekt: Mezoterapia nano-igłowa wpływa na poprawę fukncjonowania naskórka i granicy skórno-naskórkowej. Zabieg poprawia strukturę skóry spłycając zmarszczki dehydratacyjne, poprawia koloryt  i silnie wygładza naskórek, dając efekt rozświetlonej skóry.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz na 2-4 tygodni)

jakie fekty po mezoterapii nanoigłowej

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

PEPTYDOWE SERUM Z CZYSTYM RETINOLEM
Najsilniejsze 4% stężenie czystego retinolu zawarte w Peptydowym Serum z Czystym Retinolem to najskuteczniejsza metoda walki z procesem starzenia się skóry. Dodatkowo formuła preparatu została wzbogacona o komórki macierzyste i ujędrniające peptydy biomimetyczne. Zawarte w kosmetyku profesjonalne substancje przeciwstarzeniowe, niegdyś wykorzystywane jedynie w kosmetologii, dostępne są teraz do użytku domowego. Badania naukowe potwierdziły jego silne działanie stymulujące fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. 

TERAPEUTYCZNY KREM BB Z CYNKIEM SPF30
Kojące i przyspieszające regenerację składniki terapeutycznego kremu z tlenkiem cynku doskonale sprawdzą się po zabiegach inwazyjnych. Stabilny i bezpieczny filtr SPF30 wraz z witaminami C i E ochronią skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki temu preparat pozwoli uniknąć przebarwień posłonecznych, na które szczególnie narażona jest skóra po zabiegu. Zawarty w kremie BB barwnik wyrównuje koloryt i pozwala na naturalne wykończenie z efektem skóry muśniętej słońcem.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce