PERFEKCYJNA GŁADKOŚĆ

diego dalla palma  Perfection

jaki zabieg odmładzający najlepszy

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Wolne rodniki są jedną z głównych przyczyn starzenia się skóry. Uszkadzają komórki skóry i powodują stres oksydacyjny, który przyspiesza degenerację błon komórkowych, lipidów chroniących elementy strukturalne skóry. Ich liczba zwiększa się wraz z wiekiem, ze względu na stopniowe zmniejszanie się obronnych przeciwutleniaczy oraz w wyniku narażenia na działanie czynników środowiskowych (słońce, dym, zanieczyszczenia, zimno, wiatr, zmiany temperatury).

Rozwiązanie: Perfection to kuracja ukierunkowana na wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry i stymulowanie jej regeneracji, zwalczanie oznak zmęczenia i foto-starzenia. Składa się z trzech skoncentrowanych i uzupełniających się faz:

  • Faza A – Astaxantyna kompleks : NAPRAWA
  • Faza B – Biotyna kompleks : WZMOCNIENIE
  • Faza C – Vitamina C : STYMULOWANIE

Efekt: Kuracja zabezpiecza przed zewnętrznymi i wewnętrznymi agresjami. Skóra jest bardziej promienna, jędrniejsza i gładsza.

czas zabiegu: 1h

seria: 3 zabiegi
(co 10 dni)

kosmetyki na bazie astaksantyny

PIELĘGNACJA DOMOWA

24H KREM SUBLIME
Zmysłowy krem z “efektem natychmiastowego retuszu”, dzięki pochodnym krzemu. Dodatkowo kompleksy LPA PERFECTION oraz 51+3 HYALU COMPLEX™ stopniowo wypełniają mikro-zmarszczki oraz eliminują cienkie linie.

 

30-DNIOWY PROGRAM PRZECIWUTLENIAJĄCY
Trójfazowa kuracja z wysoką koncentracją składników aktywnych w formie 3 serum:
1. Kompleks astaksantyny – przeciwdziała wolnym rodnikom i chroni DNA komórek.
2. Kompleks biotyny – aktywuje metabolizm komórkowy, redukuje oznaki zmęczenia i stymuluje produkcję włókien wspomagających skórę.
3. Witamina C – redukuje przebarwienia i poprawia koloryt skóry, pobudza procesy regeneracyjne w skórze.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce