WYSZCZUPLANIE

diego dalla palma SLIM Designer

Skuteczna metoda na wyszczuplanie

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: W procesie nagromadzania się tłuszczu w ciele fundamentalną rolę odgrywają dwie substancje znajdujące się w adipocytach (komórkach tłuszczowych): spermina i spermidyna. Stymulują one zwiększanie się ilości komórek tłuszczowych (adipogeneza) oraz tworzenie nowych tłuszczy w komórkach (lipogeneza). Dodatkowo hamują degradację tłuszczy już uformowanych (lipoliza).

Rozwiązanie: Zabieg diego dalla palma bazuje na kompleksie Slim Designer – innowacyjnej „pułapce na tłuszcz”, która więzi sperminę i spermidynę w komórkach tłuszczowych. Kuracja pobudza drenowanie istniejącego tłuszczu oraz zapobiega rozwojowi nowych komórek tłuszczowych. MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY wspomaga działanie modelujące, którego celem jest zapewnienie lepszego drenażu i poprawa metabolizmu komórkowego, a w konsekwencji  zredukowanie tkanki tłuszczowej.

Efekt: Pomaga zwalczać miejscowe nagromadzenie tłuszczu, głównie na brzuchu, udach i biodrach.

czas: 50-90 min

seria: 8 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

Skuteczne wyszczuplanie metoda

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

30-DNIOWY PROGRAM ANTY-CELLULITOWY
Kuracja o działaniu szokowym, która działa przeciw „pomarańczowej skórce”. System dla uzyskiwania szybkich i widocznych rezultatów, składa się z dwóch produktów:

Pianka anty-cellulitowa – o działaniu szokowym dla intensywnego codziennego działania przeciw mikro i makro guzkom cellulitu;

Borowina drenująca w kremie – do cotygodniowego działania szokowego przeciw nadmiarowi płynów i toksyn.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce