UJĘDRNIANIE SKÓRY

diego dalla palma FIRMING

diego dalla palma zabieg firming

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Wraz z upływem lat aktywność komórkowa i produkcja kolagenu zmniejsza się, powodując utratę napięcia i elastyczności tkanek. Struktury wspomagające skórę ulegają coraz większej dezorganizacji i poluźnieniu, powodując obwisłość skóry i pogarszając definicję konturów ciała.
Dla  utrzymania napiętego i kształtnego ciała niezbędne jest podjęcie działania powodującego powrót architektury kolagenowej do stanu zorganizowania i „napięcia”.

Rozwiązanie: Zabieg ujędrniający diego dalla palma do zwalczania utraty napięcia i elastyczności tkanek. Dzięki kompleksowi IN-Tense wzmacnia i aranżuje na nowo struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność. Natomiast kompleks NoStria jest idealny do zwalczania poluźnienia skóry spowodowanego upływem czasu i zmianami wagi. Specjalne techniki Masażu Wzmacniającego wzmacniają i napinają mięśnie oraz tkanki. Kurację warto połączyć z elektrostymulacją.

Efekt: Ma znaczące działanie ujędrniające, pomaga ponownie zdefiniować kontury. Pokrywa ciało jedwabną powłoczką substancji liftingujących oraz daje efekt „ultra gładkiej skóry”.

czas: do 1,5 h

seria: 8 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

krem ujędrniający poleca

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

KREM WZMACNIAJĄCY Z EFEKTEM  LIFTINGU
Owija ciało jedwabną powłoczką substancji liftingujących z efektem „osłonowym”. Wzbogacony w NoStria, idealny do zwalczania poluźnienia skóry spowodowanego upływem czasu i szybkimi zmianami wagi. W rezultacie skóra staje się jędrniejsza, gładsza i lepiej napięta.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce