TLEN NA TRĄDZIK

INTRACEUTICALS Clarity

odmładzanie tlenem

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: W wyniku kuracji przeciwtrądzikowych, kwasowych oraz terapii dermatologicznych (trądzik hormonalny) może dochodzić do nadmiernego przesuszenia skóry. Warto wtedy sięgnąć po zabiegi nawilżające, które zapewnią skórze odpowiednią gospodarkę wodną, a jednocześnie zapewnią efekt antybakteryjny oraz ochronny przed wystąpieniem stanów zapalnych.

Rozwiązanie: System terapii tlenowej Intraceuticals™ polega na wprowadzaniu w skórę za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego (pod wysokim ciśnieniem) specjalnych serum, które bogate są w kwas hialuronowy i składniki regenerujące. Zabieg przynosi wprost niesamowity efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Poszczególne terapie zabiegowe Intraceuticals stworzone zostały dla określonych problemów skórnych.

Intraceuticals Clarity – to zabieg leczniczy dla skóry trądzikowej oraz redukujący stany zapalne i zanieczyszczenia. Zawarty w nim kwas salicylowy działa bakteriostatycznie oraz złuszczająco, a bisabolol z wyciągiem z imbiru łagodzi podrażnienia oraz koi skórę.

Efekty: W wyniku kuracji dochodzi do zrównoważenia wydzielania i przepływu sebum z gruczołów łojowych. Zabieg przyspiesza gojenie się stanów zapalnych i redukuje blizny potrądzikowe. Przynosi skórze ukojenie i dostarcza podłoże o właściwościach antybakteryjnych, co tworzy ochronę przed przyszłymi problemami. Ponadto kuracja równoważy poziom nawilżenia warstw skórnych.


Warto również pamiętać
, iż Intraceuticals Clarity zapewnia zarówno efekt przeciwtrądzikowy i regulujący (kwas salicylowy, bisabolol), jak i odmładzający (czysty tlen i kwas hialuronowy).

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

zabiegi z kwasem hialuronowym

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

REJUVENATE KREM WIĄŻĄCY WILGOĆ
Odżywczy krem niwelujący oznaki starzenia się skóry. Ujędrnia i nawilża, a także skutecznie chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

 

REJUVENATE DAILY SERUM
Serum głęboko nawadniające, bogate w kwas hialuronowy.Daje widoczny efekt liftingu i poprawy napięcia skóry. Skutecznie niweluje cienkie linie i zmarszczki. Chroni skórę, dostarczając silną dawkę przeciwutleniaczy.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce