PIELĘGNACJA DŁONI

Manicure SPA

pielegnacja dloni kosmetyka

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: szorstka i sucha skóra dłoni z odczuwalnymi oznakami napięcia

Rozwiązanie: Aromatyczna kąpiel oraz  pelling połączony z masażem dłoni zapewni im złuszczenie i wygładzenie. Klasyczny manicure poprawi wygląd skórek i paznokci. Składniki odżywcze zawarte w profesjonalnych preparatach głęboko wnikają w poszczególne warstwy skóry, dogłębnie ją nawilżając i regenerując.

Efekt: Dłonie są elastyczne i jedwabiście miękkie, paznokcie wypielęgnowane.

czas: 1 h

kosmetyki pielegnacji dłoni

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

Gehwol Olejek pielęgnacyjny do paznokci i skórek
Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające zapaleniom wału paznokciowego. Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych. Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask.

Herome Odżywka
Kurację preparatem przeprowadza się by wzmocnić słabe, szybko pękające i rozdwajające się paznokcie. Pełna kuracja powinna trwać 2 tygodnie i warto ją wykonać dwukrotnie w ciągu roku. Producent zaleca nakładanie lakieru na noc, tak aby mógł działać bez zakłóceń.

Hud Salva Maść silnie natłuszczająca
Silnie natłuszczająca maść opracowana przy współpracy z najwybitniejszymi szwedzkimi dermatologami. Do codziennej pielęgnacji skóry dłoni, stóp, łokci. Polecana dla osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, zrogowaciałym naskórkiem, zaczerwienieniem i pęknięciami. Hypoalergiczna i nieperfumowana.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce