TLENOWE ROZJAŚNIENIE

Intraceuticals Opulence

kosmetyczka usuwanie przebarwień

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Przebarwienia mogą występować w wyniku przedwczesnego starzenia się skóry. Często dochodzi do niego w wyniku ekspozycji skóry na szkodliwe działanie słońca. Promienie ultrafioletowe są jedną z głównych przyczyn fotostarzenia i odwodnienia skóry. Z kolei światło podczerwone stymuluje formowanie się wolnych rodników oraz zmiany we włóknach kolagenu i elastyny. W wyniku tych procesów dochodzi do przedwczesnego starzenia się skóry w postaci zmarszczek i nierównomiernego zabarwienia skóry.

Rozwiązanie: Zabieg Intraceuticals z linii Opulence został skomponowany dla rozjaśnienia skóry i przywrócenia jej równomiernego kolorytu (Wyciąg z korzenia szczawiu kędzierzawego). Równocześnie ma działanie silnie nawilżające i odmładzające (Kwas hialuronowy), dzięki czemu niweluje zmarszczki i nierówności.

Efekty: Cera po zabiegu jest jaśniejsza o wyrównanym kolorycie, promienieje witalnym wyglądem. Cienkie linie i zmarszczki zostaną widocznie wygładzone. Dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

Intraceuticals metoda odmładzania

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

NAWILŻAJĄCY KREM ROZJAŚNIAJĄCY
Krem o podwójnym działaniu. Dostarcza niezbędnych przeciwutleniaczy oraz roślinnych rozjaśniaczy, dzięki czemu niweluje nadmierną pigmentację skóry i wyrównuje jej koloryt. Jednocześnie przywraca nawodnienie i zmniejsza widoczność zmarszczek.


DAILY SERUM OPULENCE

Dostarcza skórze silnych składników rozjaśniających. Maksymalizuje nawodnienie skóry i minimalizuje jej nierównomierny koloryt. Odżywia skórę oraz niweluje cienkie linie i zmarszczki, dzięki czemu skóra wygląda zdecydowanie młodziej.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce