MODELOWANIE BIUSTU

diego dalla palma PUSH-UP

obwisłe piersi - jaki zabieg

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA


Problem:
Krągły biust to jeden z największych atrybutów kobiecości. Niestety nie każda kobieta może pochwalić się jędrnymi piersiami. Często w wyniku ciąży i karmienia dziecka piersi tracą swoją elastyczność. Pod wpływem obciążenia mlekiem, więzadła podtrzymujące biust rozciągają się. Innym powodem może być nieodpowiednio dobrany stanik, który nie podtrzymuje biustu, co skutkuje obwieszeniem się piersi.

Rozwiązanie: Poza odpowiednimi ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie szkieletowe grzbietu i klatki piersiowej, warto zadbać również o plastyczność i jędrność piersi. Tu z pomocą przychodzi zabieg diego dalla palma Push-UP, bogaty w Kompleks VOLU-UP o działaniu remodelującym i uelastyczniającym. Głównym punktem zabiegu jest specjalnie skomponowany masaż ujędrniający biust. Całość dopełnia 30-dniowy program ujędrniający do pielęgnacji domowej.

Efekt: Zadbane, jędrniejsze i aksamitne w dotyku piersi.

czas: 45 min

seria: 6-8 zabiegów
(2 razy w tygodniu)

diego dalla palma PushUP

PIELĘGNACJA DOMOWA


30-DNIOWY PROGRAM UJĘDRNIAJĄCY
– 10 ampułek

Intensywna kuracja dla przywrócenia piękna piersiom w okresie 30 dni. Modeluje i ujędrnia z natychmiastowym efektem napinania. Zawiera kompleks Volu-Up o działaniu napinającym oraz No-Stria o działaniu uelastyczniającym.  Kurację warto powtarzać co najmniej dwa razy w roku.

Uwaga: 1/2 ampułki wystarczy na cały biust.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce