WYSZCZUPLANIE

Elektrostymulacja mięśni

EMS mięśni elektrostymulacja spalanie tłuszczu

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Dążąc do utraty kilogramów i centymetrów, podstawowym zaleceniem jest wykonywanie regularnych ćwiczeń fizycznych. O ile w przypadku osób zupełnie zdrowych jest to kwestia motywacji, o tyle dla osób z niesprawnym układem ruchowym jest to już poważna przeszkoda. Elektrostymulacja ma przede wszystkim tą zaletę, że nie obciąża stawów i ścięgien, co dla wielu osób ma bardzo istotne znaczenie. Zabieg ten przeznaczony jest również dla osób borykających się z problemem z cellulitu lub nadwagi, które chcą wymodelować i ujędrnić swoje ciało.

Rozwiązanie: Elektrostymulacja wysyła impulsy elektryczne, doprowadzając do skurczu określonego mięśnia lub grupy mięśni, a każdy taki skurcz wiąże się z pracą, która wymaga dostarczenia energii. Regularność zabiegów powoduje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Efekty: Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu, a efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów. Redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając elektrostymulację 3 razy w tygodniu.

czas: 20-60 min

seria: 12 zabiegów
(3 razy w tygodniu)

Skuteczne wyszczuplanie metoda

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

30-DNIOWY PROGRAM ANTY-CELLULITOWY
Kuracja o działaniu szokowym, która działa przeciw „pomarańczowej skórce”. System dla uzyskiwania szybkich i widocznych rezultatów, składa się z dwóch produktów:

Pianka anty-cellulitowa – o działaniu szokowym dla intensywnego codziennego działania przeciw mikro i makro guzkom cellulitu;

Borowina drenująca w kremie – do cotygodniowego działania szokowego przeciw nadmiarowi płynów i toksyn.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce