MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

DermaPEN na przebarwienia

dermapen mezopterapia kosmetolog

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Kiedy przebarwienia wykazują tendencję do ogniskowania w określonym obszarze, tworząc ciemne plamy barwnikowe, niezbędne jest silne oddziaływanie miejscowe.

Rozwiązanie: Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykorzystuje metodę wielokrotnych mikronakłuć, w wyniku czego struktura naskórka ulega drobnym perforacjom. Umożliwia to silniejszą penetrację aplikowanych substancji aktywnych w głąb skóry. W przypadku przebarwień, aplikowane są serum bogate w witaminę C i inne składniki rozjaśniające oraz hamujące melanogenezę. Dzięki zredukowaniu bariery naskórkowej, preparaty wykazują zdecydowanie silniejsze działanie. Jednocześnie w wyniku mikro-uszkodzeń ciągłości naskórka, następuje stymulacja kolagenu i elastyny do jego naprawy.

Efekt: Mezoterapia mikroigłowa daje rezultaty silniejsze i bardziej skoncentrowane, niż zabiegi pielęgnacyjne czy naświetlanie. Jednocześnie warto pamiętać, iż jest to zabieg bardziej inwazyjny, dlatego warto zarezerwować kilka dni na regenerację.

czas: 50 min

seria zabiegowa: 6 zabiegów

rozjaśnianie przebarwień gabinet kosmetyczny

PIELĘGNACJA DOMOWA


SKIN BRITE CREAM

Krem o silnym działaniu rozjaśniającym, przeciwstarzeniowym i regeneracyjnym. Hamuje aktywność tyrozynazy, odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień oraz widocznie rozjaśnia przebarwienia o podłożu hormonalnym, posłonecznym i pozapalnym. Dodatkowo wykazuje działanie przeciwzapalne i uszczelniające naczynia krwionośne.


SUN ARMOUR SPF50

Kosmeceutyk bogaty w peptydy biomimetyczne, stworzony aby zapewnić najwyższy stopień ochrony przeciwsłonecznej, przy jednoczesnym działaniu kojącym, antyoksydacyjnym i przeciwstarzeniowym.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce