PIELĘGNACJA DŁONI

Manicure klasyczny

gabinet manicure kielce

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Paznokcie nierównej długości, dyskomfort spowodowany ich nieestetycznym wyglądem.

Rozwiązanie: Tradycyjny manicure polegający na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia  pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek.

Efekt: Zabieg gwarantuje zdrowe paznokcie, zapobiega narastaniu i zadzieraniu się skórek wokół paznokci.

czas: 45 min

kosmetyki pielegnacji dłoni

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

Gehwol Olejek pielęgnacyjny do paznokci i skórek
Preparat zawiera najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz substancje antybakteryjne, zapobiegające zapaleniom wału paznokciowego. Wskazane do paznokci kruchych i łamliwych. Przy systematycznym stosowaniu stają się one elastyczne i powraca ich jedwabisty blask.

Herome Odżywka
Kurację preparatem przeprowadza się by wzmocnić słabe, szybko pękające i rozdwajające się paznokcie. Pełna kuracja powinna trwać 2 tygodnie i warto ją wykonać dwukrotnie w ciągu roku. Producent zaleca nakładanie lakieru na noc, tak aby mógł działać bez zakłóceń.

Hud Salva Maść silnie natłuszczająca
Silnie natłuszczająca maść opracowana przy współpracy z najwybitniejszymi szwedzkimi dermatologami. Do codziennej pielęgnacji skóry dłoni, stóp, łokci. Polecana dla osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry, zrogowaciałym naskórkiem, zaczerwienieniem i pęknięciami. Hypoalergiczna i nieperfumowana.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce