WIZAŻ

Opalanie natryskowe Sun FX

opalanie natryskowe gdzie wykonać w kielcach
opalanie SunFX

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Piękna, zdrowa opalenizna to wyznacznik atrakcyjności, a do niedawna także statusu. Oprócz tradycyjnego opalania, istnieje wiele różnych metod – jak samoopalacze, czy solarium. Niestety każda z tych metod niesie ze sobą pewne ryzyka: jak przedwczesne starzenie skóry, wzrost ryzyka nowotworów skóry, łuszczenie się skóry czy nierównomierne zabarwienie.

Opalanie natryskowe, to (jak dotąd) najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda opalania. Zabieg polega na delikatnej aplikacji mgiełki brązującej na ciało za pomocą aplikatora ciśnieniowego. Opalenizna jest wynikiem bezpiecznej reakcji chemicznej barwnika DHA z proteinami obecnymi w naskórku. Sam preparat opalający ma właściwości nawilżające (wyciągi z aloesu, zielonej herbaty i kokosa) i nie powoduje przebarwień, ani reakcji alergicznych. Dzięki czemu skóra po zabiegu jest dobrze odżywiona i jedwabista w dotyku.

Płyny opalające są dostępne w czterech odcieniach:
=> LIGHT SUMMER – słoneczno-oliwkowy odcień, przeznaczony do jasnej karnacji
=> MID SUMMER – słoneczno-oliwkowy odcień, przeznaczony do średniej karnacji
=> DARK SUMMER – słoneczno-oliwkowy odcień, przeznaczony do ciemnej karnacji
=> CARRIBEAN CHOCOLATE – głęboki odcień opalenizny w kolorze karaibskiej czekolady

SunFX to całkowicie zdrową i bezpieczną metodą opalania, co potwierdza przyznany jej certyfikat jakości – Ecocert. Zapewnia natychmiastowy efekt opalonego ciała o równomiernym kolorycie, bez narażania skóry na działanie szkodliwych promieni UV. Efekty opalania utrzymują się nawet przez kilka tygodni. Airbrush Tanning warto wykonywać szczególnie przed ważnymi uroczystościami. Wówczas zaleca się wykonać zabieg jest 1-2 dni przed planowanym wyjściem.


Jak przygotować się do zabiegu?

1. Depilację i peeling (ze szczególną uwagą na kolana, kostki i łokcie) warto wykonać nie wcześniej niż dzień przed zabiegiem.
2. Nie nakładaj żadnych preparatów na ciało w dniu zabiegu. Skóra powinna być całkowicie sucha i czysta.
3. Na zabieg przyjdź w ciemnej bieliźnie i luźnym (nieopiętym) stroju.
4. Przed zabiegiem dokładnie zmyj, stonizuj i osusz twarz.
5. Po zabiegu unikaj styczności z wodą przez 4 godziny. W dniu zabiegu wszelka aktywność fizyczna powinna być wykluczona.

czas: 25 min

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce