ODMŁADZANIE TLENEM

INTRACEUTICALS Rejuvenate

odmładzanie tlenem

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Odwodnienie jest główną przyczyną cienkich linii i zmarszczek. Jest ono bezpośrednio związane z naturalnym zmniejszaniem się ilości kwasu hialuronowego w skórze. Kwas hialuronowy jest naturalnie obecnym w skórze czynnikiem nawadniającym, który zapewnia skórze jędrność, napięcie i młodzieńczość.


Rozwiązanie:
System terapii tlenowej Intraceuticals™ polega na wprowadzaniu w skórę za pomocą czystego tlenu hiperbarycznego (pod wysokim ciśnieniem) specjalnych serum, które bogate są w kwas hialuronowy i składniki regenerujące. Zabieg przynosi wprost niesamowity efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Poszczególne terapie zabiegowe Intraceuticals stworzone zostały dla określonych problemów skórnych.

Kuracja Rejuvenate została skomponowana dla odmłodzenia oraz silnego nawodnienia skóry. Kluczowe w tym procesie jest dostarczenie substancji hialuronowych na wszystkie poziomy skóry. Naturalnie nie byłoby to możliwe „od zewnątrz”… ale laboranci Intraceuticals dokonali rozbicia kwasu hialuronowego do średnio-cząsteczkowego i nisko-cząsteczkowego, dzięki czemu może on być przetransportowany w głąb skóry. W ten sposób nisko- i średnio-cząsteczkowy kwas hialuronowy odżywia skórę od wewnątrz, podczas gdy wysoko-cząsteczkowy zabezpiecza powierzchnię naskórka przed utratą wody.


Efekt:
Cera po zabiegu nabiera promienności, jest odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt liftingu twarzy widoczny jest od razu po pierwszym zabiegu. Skóra jest miękka i gładka w dotyku.


Intraceuticals ze względu na spektakularne efekty jest często nazywany
zabiegiem bankietowym na czerwony dywan.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz w tygodniu)

najlepsze kosmetyki odmładzające

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

REJUVENATE KREM WIĄŻĄCY WILGOĆ
Odżywczy krem niwelujący oznaki starzenia się skóry. Ujędrnia i nawilża, a także skutecznie chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.


REJUVENATE ŻEL NAWADNIAJĄCY

Lekki żel, który uzupełnia i zatrzymuje wilgoć w skórze. Dostarcza skórze rezerwuar przeciwutleniaczy i pomaga neutralizować wolne rodniki.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce