ODMŁADZANIE

Mezoterapia mikroigłowa

mezoterapia mikroigłowa opinie

PIELĘGNACJA ZABIEGOWA

 

Problem: Mezoterapia mikroigłowa jest odpowiedzią na problemy skóry występujące w jej głębszych warstwach. Wraz w wiekiem ilość kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego zaczyna spadać. Na skórze coraz mocniej uwidaczniają się zmarszczki, a także zmienia się owal twarzy. Mezoterapia mikroigłowa wpływa przebudowę głębokich warstw skóry poprzez stymulowanie fibroblastów do produkcji białek podporowych. Terapia rekomendowana jest również na problem rozstępów i blizn potrądzikowych.

Rozwiązanie: Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykorzystuje metodę wielokrotnych mikronakłuć, w wyniku czego struktura naskórka ulega drobnym perforacjom. Dzięki zredukowaniu bariery naskórkowej, preparaty wykazują zdecydowanie silniejsze działanie i docierają aż do skóry właściwej. Jednocześnie w wyniku mikro-uszkodzeń ciągłości naskórka uwalniane są czynniki wzrostu z krwi, które stymulują przebudowę zarówno naskórka, jak i głębokich warstw skóry.

Efekt: Mezoterapia mikroigłowa daje rezultaty silnego zagęszczenia i remodelingu skóry. Jednocześnie warto pamiętać, iż jest to zabieg bardziej inwazyjny, dlatego warto zarezerwować kilka dni na regenerację.

czas zabiegu: 1h

seria: 6 zabiegów
(raz na 2-4 tygodnie)

Jaką kosmetyczkę polecacie w Kielcach?

PIELĘGNACJA DOMOWA

 

PEPTYDOWE SERUM Z CZYSTYM RETINOLEM
Kosmeceutyk zawierający najsilniejsze 4% stężenie czystego retinolu, który jest jedną z najskuteczniejszych substancji przeciwstarzeniowych we współczesnej kosmetologii. Badania naukowe potwierdziły jego silne działanie stymulujące fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Formuła wzbogacona o komórki macierzyste i ujędrniające peptydy biomimetyczne.

 

TERAPEUTYCZNY KREM BB Z CYNKIEM SPF30
Terapeutyczny krem z tlenkiem cynku, który dzięki swoim właściwościom kojącym i przyspieszającym regenerację, doskonale sprawdza się po zabiegach inwazyjnych. Dzięki zastosowaniu fitra SPF30 oraz witaminy C i E, chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz niweluje ryzyko powstania przebarwień posłonecznych. Jako krem BB naturalnie wyrównuje koloryt, dzięki czemu skóra wygląda na delikatnie muśniętą słońcem.

ul. Warszawska 21 lok. 3
Kielce